Kadın Parfüm Önerileri 2020

Kadın Parfüm Önerileri 2020

Kadın parfüm önerileri 2020 ile kendinize en uygun ürünü bularak çevrenize veya partnerinize daha cesur görünebilirsiniz. Diğer bir yazımız olan 2020 parfüm önerileri adlı yazımızı da inceleyerek aklınıza yatan veya kararsızlığınızı giderebileceğiniz önerileri bulabilirsiniz.

2020 yılının gelmesiyle moda trendleri değişiyor. Modaya ayak uydurmak her insanın dikkat ettiği konulardan bir tanesidir. Peki bu trendleri yakalamak için neler yapmak gerekiyor? Nelere dikkat etmek gerekiyor? Sizler için 10 adet parfümü sıraladık.

212 Sexy EDP Tester Kadın Parfüm 100 ml

212 Sexy EDP Tester Kadın Parfüm

212 Sexy EDP Deride buluştuğu andan itibaren kışkırtıcı bir tesir yaratan Carolina Herrera 212 Sexy ile tanışmalısınız.

Angel Alien Refillable EDP Tester Kadın Parfüm 90 ml

Angel Alien Refillable EDP Tester Kadın Parfüm

Angel Alien Refillable sırlı ve etkileyici kokusuyla sizleri tesiri altına almaya hazırlanıyor. Kullandığınız her an ve her dakika harikulade taze bir kokuya sahip olmanızı sağlayacak bu parfümde yoğun olarak yasemin ve odunsu nüanslar kendisini sezdiriyor.

Burberry Body EDP Tester Kadın Parfüm 85 ml

Burberry Body EDP Tester Kadın Parfüm
Burberry Body’nin şık tasarımı sizi büyüleyecek kadar hoştur. Bununla beraber kibar bayanların bırakılmaz parfümü olmuştur. Parfümü ilk sıktığınız andan itibaren tesiri altında kalabilirsiniz. Vanilya esanslarının büyüleyici kokusuyla acayip bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Miskle birleşen özlerin sihrine kapılmaya hazır mısınız? Hepsi ve daha aşırısını bulabileceğiniz Burberry Body parfümüyle tanışmalısınız. Kendini her daim özel sezmek isteyen bayanlar için biçilmiş bir kaftandır. Kapsadığı natürel gül özlerinin derinizi sarmalamasına izin verin. Frezya nüanslarını kapsayan bu neşeli ve baştan çıkarıcı parfümü hoşlanacağınıza eminiz. Parfümün öbür bir özelliği içerisinde Absent esansını barındırmasıdır. Oldukça ender bulunan bu esansla baştan çıkarıcılığınızı keşfedebilirsiniz.

Burberry Classic EDP Tester Kadın Parfüm 100 ml

Burberry Classic EDP Tester Kadın Parfüm

Burberry Classic Eşsiz Burberry trençkotu renklerinden esinlenerek planlanmış olan Burberry Classic Edp.Bayan parfümü içerisinde barındırdığı natürel içeriklerle odunsu ve meyvemsi bir koku sunuyor. Etkileyici ve karşı mevzulamaz kokusu ile albeniye ve sürükleyiciliğe umursayan bayanlar için üretilmiş. İçeriğinde bulunan sedir ağacı özlerinin baş döndürücü esansı çok çekicidir.

Burberry My Burberry Black EDP Tester Kadın Parfüm 90 ml

Burberry My Burberry Black EDP

Burberry My Burberry Black EDP Parıldayan şişe tasarımı ve ağır başlı görüntüsü parfüme çok güzel bir hava katıyor. Burberry My Burberry Black EDP Parıldayan şişe tasarımı ve ağır başlı görüntüsü parfüme çok güzel bir hava katıyor. My Burberry Black, Londra’yı hatırlayan çiçeksi havasıyla ve büyüleyici yoğun kokusu ile şahane bir kontrast tutuyor. Şişe tasarımındaki siyah ve özel sarı tonlar üzerine yerleştirilen kurdele oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Notalarında bulunan yasmien çiçeği, şeftali ve gül kokuları derinizi hoş bir değiş yapacak.

Burberry My Burberry Blush EDP Tester Kadın Parfüm 90 ml

Burberry My Burberry Blush EDP Tester Kadın Parfüm

Burberry My Burberry Blush EDP Ağırlığı ve şık tasarımıyla bir sanat yapıtı haline gelen şişesi Burberry’i değişik bir noktaya taşıyor. Burberry My Burberry Blush EDP Ağırlığı ve şık tasarımıyla bir sanat yapıtı haline gelen şişesi Burberry’i değişik bir noktaya taşıyor. Bu seride Burberry My Burberry Blush eşsiz kokuları bir araya getiren dişiliği oldukça ön tasarıya çıkarmayı kastetmiş. Londranın ışıltısından ve hareketliliğinden esin alınarak yaratılmış bu parfümde taze ve rahat notalarda bulmak muhtemel.

Burberry My Burberry EDP Tester Kadın Parfüm 90 ml

Burberry My Burberry EDP Tester Kadın Parfüm

Burberry My Burberry Şık ve çağdaş şişe tasarımı, kahvenin en nadide tonları ile birleşerek şahane bir ambiyans yaratıyor. Burberry My Burberry Edp ender çiçeklerin özlerini bir araya getirerek çekici ve etkileyici tonlar tutuyor ve size şahane bir koku kazandırıyor. Bu parfüm ile vücudunuzu saran koku size eşsiz bir hava ve göz müşterilik katacak. Tasarımının her noktasında çağdaşlık ve şıklık akan My Burberry cezbediciliğiyle etrafınızdakilerin zekâsına kazınmanızı sağlayacak. Şam gülü gibi ender bir çiçeği içinde barındıran bu parfüm sizi sırlı ve şehvet verici bir koku ile büyüleyecek ve kendinizi bulmanıza destek edecek. Özellikle çağdaş, çekici ve şık bayanlara adanmış bu özel parfüm gözdeniz olacak.

Burberry Weekend EDP Tester Kadın Parfüm 100 ml

Burberry Weekend EDP Tester Kadın Parfüm

Burberry Weekend EDP Çiçeksi kokulara sahip bu parfüm, tam dikkatleri parfümü sıkan bireyin üzerine topluyor.

Oldukça nazik bir kokuyla eşsiz derecede serinletici özelliği bulunuyor. Natürel hoşluğun tabiatla sentezi olan Burberry Weekend ile etkileyiciliğinizi çoğaldırın ve gün boyu çekici olun! Elegan kokusuyla nazik şahsiyetinizi bitirebilirsiniz.

Bvlgari Jasmin Noir EDP Tester Kadın Parfüm 100 ml

Bvlgari Jasmin Noir EDP Tester Kadın Parfüm

Bvlgari Jasmin Noir EDP Altın başlığı ve pürüzsüz, parlak şişe tasarımıyla Bvlgari Jasmin Noir mükemmel bir koku ile karşımızda.

isminden de anlaşılacağı üzere odunsu ve çiçeksi bir karmaşık ortaya çıkardığı hareketlendirici bir koku. Her notada yaseminin eşsiz kokusunu ve ağırlığını taşıyan bu parfüm kibar ve ışıl ışıl yıldız gibi parlak bir hava veriyor. Tasarımındaki şık görüntüyle de bu özelliğini bitirerek eşsiz bir görünüm kazanıyor. Kadınsı ve şehvetli şahsiyetini ortaya çıkarmak isteyen ve özel bir tecrübe yaşamak isteyen bayanların seçim etmesi gereken bu koku aynı zamanda vücudunuza şahane bir ambiyans kazandıracak. Kullandığınız andan itibaren farkını göreceğiniz Jasmin Noir en gözde kokunuz olmaya aday şahane bir bayan parfümü.

Cacharel Noa EDT Vaporiser Tester Kadın Parfüm 100 ml

Cacharel Noa EDT Vaporiser Tester Kadın Parfüm

Cacharel Noa EDT Vaporiser Şık ve çağdaş tasarımıyla Cacharel Noa büyülü ve sırlı bir koku sunuyor.

Beyaza çalan kokusuyla eşsiz bir tecrübe sunan bu parfüm dişiliğin tüm duygusallığını yansıtıyor. Ferah havasını şişesiyle süsleyen Cacharel pürzsüz ve estetik dokusuyla şahaneler yaratmayı muvaffak oluyor. Notalarında beyaz miskin ağırlığı seziliyor.

Sizler için sıraladığımız birbirinden mükemmel 10 adet parfümden istediğinizi seçebilirsiniz. Parfümleri web sitemizden satın alabilirsiniz. Konu ile alakalı düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz. Ürün satışı ile alakalı konuları da Whatsapp destek hattımızdan veya İletişim sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek sorabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
355 views