Tester Parfüm Nedir? Tester Parfüm Nereden Alınır?

Son zamanlarda modanın hızlı seyrini takip etmek oldukça zorlaştı. Bundan dolayı insanların temel ihtiyaçlarından bir tanesi de parfümler oldu. Tam bu durumda sizlerin daha kaliteli ürünleri almanız için web sitemizden satın alabilirsiniz. Başlıktan da anlaşılacağı üzere sizlere bu iki sorunun cevabını detaylı olarak vereceğiz.

tester parfüm nedir

Tester Parfüm nedir?

Tester parfümlerin orjinal parfümlerden farkı nedir? Aslında hiç bir farkı yoktur iki üründe birbiriyle bağlantılıdır. Yani herhangi bir marka ve modelin parfümü ile sitemizde bulunan tester parfümlerin herhangi bir farkı yoktur. Tester olduğu için uygun fiyattan sizlere sunuyoruz. Bir çok söylenti bu ürünlerin kötü olduğunu söylese de müşteri potansiyelimiz yüksek olduğundan bir çok satışı başarı ile gerçekleştirdik. Bu yüzden aklınızda bu şekilde soruların olmaması daha yararlı olacaktır. Bir çok ürünün kalitesinden ödün vermeden üretilen bu ürünleri gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Mesela bu bağlantıdan Paco Rabbane‘nin parfümlerini inceleyebilirsiniz. Oradaki ürünlerin testerlarını sitemizden bulabilirsiniz.

Tester pafüm nereden alınır?

Online alışverişin arttığı bu günlerde kişiler internetten kolayca alışveriş yapabiliyorlar. Müşteri satıcı yüz yüze olmadığı için de belli bir sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bunlardan en yaygın olanı da ödeme yapıldıktan sonra ürünün müşterilere gönderilmemesidir. Ürünleri satın alan kişiler bu şüpheyle yaklaşmalarını normal karşılamaktayız. Peki diğer platformlardan bizim farkımız ne?

  • Ürünlerimizin hepsi tester ürünlerdir.
  • Ürünlerimizin tamamında barkod bulunmaktadır bu şekilde sorgulama yapabilirsiniz.
  • 7/24 Whatsapp hattımızdan sorunlarınızı ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Teknik ekibimiz size en hızlı şekilde cevap verecektir.
  • Satışlar direk olarak üreticiden alındığı için fiyatlara ek olarak komisyon konulmaz. Bu yüzden piyasada en uygun fiyattan satılmaktadır.
  • SSL güvenlik sertifikası ile alışverişleriniz tamamen güvendedir.
  • Platformumuz her türlü saldırıya karşı üst düzey korunmaktadır. Diğer sitelerde olduğu gibi kapanma veya ulaşılmama durumu asla olmaz.
  • Kredi kartı ödeme yöntemimiz Shopier ortaklığı ile yapıldığı için tamamen güvenilir yöntemlerle yapılmaktadır.
  • Bilgileriniz saklanmaz, farklı yerlerde kullanılmaz.
  • İade koşullarında geçerli olduğu sürece bütün ürünleri iade alabiliyoruz.

Genel olarak bu sorularınızın cevabını kısaca anlatmaya çalıştık. Sizlerin de bu konuda aklınıza takılan sorularınızı sorabilirsiniz. Sitemizde mevcut Whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. 🙂