Türkiye’nin en büyük kanvas tablo sitesi açıldı!

Türkiye’nin %100 yerli üretimle kanvas tablo sitesi açıldı. Alışveriş sitesi içerisinde bir çok tabloyu bulabilirsiniz. Güvenle ödeme ve hızlı kargo seçeneğiyle duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.

Hepsi bir arada depolama seçenekleri: Çizim masası, sanat / ofis malzemeleri depolamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Farklı sabit öğeler için ayrı yuvalara sahip, temizlemesi kolay, çıkarılabilir masa üstü tablası. Belgeler / dosyalar için yerden tasarruf sağlayan, geri çekilebilir bir pano. Mobil cihazlar için 2 basit ama pratik nonwoven kumaş çekmece. Taslaklar / boya kutuları çizmek için aşağıda ekstra bir metal raf.
Kolay açı kontrolü: Sanatçı masası 0-60 ° açı aralığında eğilebilir. Dizüstü bilgisayar görevleriniz için normal bir düz masa veya sanat ilgi alanlarınız için profesyonel bir çizim masası olarak çalışabilir. % 100 test edilmiş ayar sistemi, açıyı isteğinize göre kontrol etmenizi kolaylaştırır.
Dayanıklı kalem çıkıntısı: Çizim tahtasında, çizim aletlerinizin eğimli bir açıyla kaymasını / yuvarlanmasını önlemek için ön kenara takılı ayarlanabilir bir metal kalem çıkıntısı vardır. Kalem çıkıntısını kolaylıkla kilitlemeniz ve gevşetmeniz için özel bir ayar bağlantısı tasarımı.
Masa / tabure seti satışı: Bu çizim masası seti, pakette, iyi işlenmiş bir metal çerçevenin sağlam bir yapısına ve siyah PU ile sarılmış sünger dolgulu yuvarlak koltukla eşleşen renk / stile sahip bir tabure içerir. Şimdi satın alın ve yakında ek konforun tadını çıkarın!
Ağır hizmet tipi yapı: Dayanıklı çalışma masası esas olarak kaliteli bitmiş demir çerçeve ve MDF levhalardan yapılmıştır. Net olarak 46.5 lb ağırlığında ve 220.5 lb’ye kadar tutuyor. Tüm görevler için tek bir masa ister misiniz? İşte bu!
EPA sertifikası uyumluluğu: Bu EPA uyumlu, dışkıya sahip el işi masası, kompozit ahşap ürünler için ABD formaldehit emisyon standartlarını karşılar. Zararlı madde emisyonları konusunda endişelenmeyin!
Herkes için uygundur: Çok işlevli çizim masası, profesyonel sanat eseri veya evde yapılacak normal ofis işleri olsun, çocuklar / yetişkinler için harika bir masa üstü çalışma alanı sağlar. Burada sizin için daha fazla amaca sahip bir masa!

Detaylar için: https://www.modatablo.com